Paris 2024
Gün
Saat
Dk.
Sn.
VakıfBank ve THY'nin Ertelenen Maçları Deplasmana Alındı

VakıfBank ve THY’nin Ertelenen Maçları Deplasmana Alındı

Avrupa Maçları Deplasmanda Olacak

Ülkemizde yaşanan deprem felaketinin ardından içerde oynanacak olan CEV Şampiyonlar Ligi ve CEV Kupası’nda ertelenen maçlar ile ilgili VakıfBank ve Türk Hava Yolları’ndan açıklama geldi. Deplasman mücadelelerini tamamlayan temsilcilerimizin içerdeki maçları ertelenmişti verilen yeni kararla birlikte rakip takımın ev sahipliğinde gerçekleştirileceği açıklandı.

VakıfBank 15 Şubatta Novara Deplasmanında

VakıfBank ertelenen maçları ilgili açıklamayı resmi hesaplarından şu bilgilendirme ile paylaştı:

”Yaşadığımız deprem felaketi nedeniyle ülkemizde spor faaliyetleri, ikinci bir talimata kadar iptal edilmiştir. CEV Şampiyonlar Ligi’nde oynamamız gereken Igor Gorgonzola Novara karşılaşması da CEV tarafından 15 Şubat’a ertelenmiştir.

Kulübümüze bu maçın tarafsız bir sahada oynanması önerilmiş olsa da içinden geçtiğimiz hassas süreçte yönetilmesi mümkün olmayan operasyonel nedenler de göz önünde bulundurularak ilgili karşılaşmanın rakibimizin ev sahipliğinde oynanmasına karar verilmiştir.

VakıfBank – Igor Gorgonzola Novara karşılaşması, 15 Şubat’ta TSİ 21.30’da Novara’da oynanacaktır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”VakıfBank Ertelenen Maçlar Açıklama

Türk Hava Yolları 15 Şubat 2023 saat 21.00’de İtalya’da

Türk Hava Yolları’nda ertelenen maçları ile ilgili resmi açıklama şu şekilde;

”Yaşadığımız deprem felaketi nedeniyle ülkemizde spor faaliyetleri, ikinci bir talimata kadar iptal edilmişti. CEV Kupası Play-off Turu’nda oynamamız gereken e-work Busto Arsizio karşılaşması CEV tarafından 15 Şubat’a ertelenmiş, karşılaşmanın İtalya’da oynanmasına karar verilmiştir. Türk Hava Yolları – e-work Busto Arsizio karşılaşması, 15 Şubat saat 21.00’de Busto Arsizio’da oynanacaktır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

Türk Hava Yolları Ertelenen Maçlar Açıklama

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir