Paris 2024
Gün
Saat
Dk.
Sn.
VNL Öncesi Zeynep Sude Demirel'den Kamp Değerlendirmesi

VNL Öncesi Zeynep Sude Demirel’den Kamp Değerlendirmesi

Zeynep Sude Demirel: Heyecanlıyız

A Milli Kadın Voleybol Takımımız, FIVB Voleybol Milletler Ligi’ne yönelik hazırlıklarına başladı. Takımın orta oyuncusu Zeynep Sude Demirel, Türkiye Voleybol Federasyonu’nun resmi internet sitesi üzerinden kamp sürecini değerlendirdi.

Demirel, A Milli Takım kampına ilk defa katıldığı için büyük heyecan ve mutluluk duyduğunu ifade etti. Yeni antrenörleri ve ekibiyle birlikte çalışmalarını sürdürdüklerini belirtti. Bu yaz, FIVB Voleybol Milletler Ligi’nde mücadele edeceklerini ve heyecanla bu turnuvaya yaklaştıklarını dile getirdi. VNL’nin ilk haftasında Antalya’da kendi sahalarında ve seyircilerinin önünde oynayacak olmanın güzel bir avantaj olduğunu vurguladı.

Takımın orta oyuncusu Zeynep Sude Demirel’in bu değerlendirmesi, Milli Takım’ın yeni dönemdeki hedeflerine odaklandığını ve VNL’ye gönülden hazırlandığını gösteriyor.

Zeynep Sude Demirel: “İlk kez A Milli Takım kampında yer aldığım çok heyecanlı ve mutluyum. Yeni antrenörümüz ve ekibimizle birlikte çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu yaz ilk olarak FIVB Voleybol Milletler Ligi’nde mücadele edeceğiz. Yaklaşık 1 hafta kaldı. Çok heyecanlıyız. VNL’nin ilk haftasında Antalya’da kendi sahamız ve seyircimizin önünde oynayacak olmamız bizim için güzel bir avantaj olacak.”

Zeynep Sude Demirel

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir