Paris 2024
Gün
Saat
Dk.
Sn.
Voleybolun Unutulmazları Derneği Mayıs ve Haziran Ayında Dolu Dolu Geçti24

Voleybolun Unutulmazları Derneği Mayıs ve Haziran Ayında Dolu Dolu Geçti

Voleybolun Unutulmazları Derneği Mayıs ve Haziran Ayında Dolu Dolu Geçti.

YouTube kanalı üzerinden yayınlanan ve Hilal Apaydın’ın (@mariapadaam) hazırlayıp sunduğu program “Setler ve Yıllar” programı voleybol dünyasından önemli isimlerin katılımıyla dikkat çekti. Mayıs ayında Tuncer Orhan ve Sami Akgün, Haziran ayında ise Ergün Alkan, Özden Yıldıral Şahsuvaroğlu programın konuğu oldu.

Dernek başkanı Gülnur Özfer Görgün’ün sunduğu “Çat Kapı” programı, her iki haftada bir Pazar günleri voleybol camiasından önemli isimlerle ev sohbetleri formatında devam ediyor. Mayıs ve Haziran aylarında düzenlenen dört programın konuğu; Pınar Erel Mutlugil ve Özkan Mutlugil, Nihat Bostan, Namık Kemal Bostan ve Mehmet Akif Bostan, Deniz Özdoğancı, Mehmet Akif Bostan, Arda Bostan, Tuna Bostan, Mehmet Emirsoy ve Ali Emirsoy konuk oldu. 

Voleybolun Unutulmazları Derneği aynı zamanda “VUD Gurbet Kuşları” ismiyle yeni bir programın müjdesini verdi. Programın voleybolumuzda sporcu olarak izler bırakan Attila Şaylan’ın sunumuyla haftada bir derneğin Youtube kanalında yayınlanması planlanıyor.

VUD, 17 Mayıs tarihinde “VUD & TAU ELELE” Bilginin ve Tutkunun Peşinde ismiyle bir konferans düzenledi. AAU Hemşirelik Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen etkinlikte VUD ekibinden 100 kişi yer aldı. Konferansta VUD ve bu oluşumun farklı yönlerini VUD üyeleri anlattı.

VUD, Antalya’da düzenlenen 2024 Milletler Ligi’nin ilk ayağında Filenin Sultanları’nı desteklemek ve maçları izlemek için yer aldı.

Voleybolun Unutulmazları Derneği’nin sosyal medya kanalları üzerinden duyurularına devam edeceği belirtildi. Voleybolun Unutulmazları Derneği (VUD), üyelerine ve voleybolseverlere daha fazla etkinlik vaat ediyor.

Voleybolun Unutulmazları Derneği Mayıs ve Haziran Ayında Dolu Dolu Geçti1

Voleybolun Unutulmazları Derneği Mayıs ve Haziran Ayında Dolu Dolu Geçti2

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir