Paris 2024
Gün
Saat
Dk.
Sn.
Yeni Sezonda da Nilüfer Belediyespor Başantrenörü Haluk Korkmaz Olacak24

Yeni Sezonda da Nilüfer Belediyespor Başantrenörü Haluk Korkmaz Olacak

Vodafone Sultanlar Ligi’nde mücadele eden ve 2023-2024 sezonunda ligde 12 galibiyet, 13 mağlubiyet, 33 puan ile 7. sırada bulunan Bursa ekibi Nilüfer Belediyespor, kısa süre önce Başantrenör Vital Heynen ile yollarını ayırdığını ve yerine kulüpte yardımcı antrenör olarak görev yapan Haluk Korkmaz’ın geldiğini açıklamıştı.

Bursa ekibi yaptığı sosyal medya paylaşımıyla, 2024-2025 sezonunda da Haluk Korkmaz’ın Nilüfer Belediyespor’daki başantrenörlük görevine devam edeceğini şu sözlerle açıkladı:

“2024-2025 sezonu Nilüfer Belediyespor Kadın Voleybol Takımı Başantrenörlük görevine kulübümüzde yardımcı antrenör olarak görev yapan ve şu an baş antrenörlük görevinde bulunan Haluk Korkmaz getirilmiştir.

Haluk Korkmaz’ın genç yaşta edindiği ulusal ve uluslararası tecrübeleri ile takımımız ve ülkemiz voleyboluna katkılar sunacağına inancımız tamdır.”

Haluk Korkmaz, 2024-2025 Sezonunda da Nilüfer Belediyespor’da Başantrenörlük Görevine Devam Edecek

Vital Heynen ayrılığının ardından Nilüfer Belediyespor, takımın başantrenörlüğüne yardımcı antrenör Haluk Korkmaz’ın getirildiğini açıklamış. Bursa ekibinin yeni sezonda da başantrenörlüğünü yapacak olan Haluk Korkmaz, aynı zamanda 2022’den beri Ukrayna Kadın Milli Takımı’nda yardımcı antrenör olarak görev alıyor.

Yeni Sezonda da Nilüfer Belediyespor Başantrenörü Haluk Korkmaz Olacak1

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir