Paris 2024
Gün
Saat
Dk.
Sn.
featured

A Milli Voleybol Takımlarının Yeni Sponsoru Trendyol

A Milli Voleybol Kadın ve Erkek Voleybol takımlarının Yeni Sponsoru Trendyol Oldu

A Milli Voleybol Kadın ve A Milli Erkek Voleybol takımlarının yeni sponsoru Trendyol oldu. TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ’ın ve Trendyol Grubu Başkanı Çağlayan Çetin’in katılımlarıyla gerçekleşen tören, Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu’nda düzenlendi. Törende A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın kaptanı Eda Erdem Dündar ile A Milli Erkek Voleybol Takımı’nın kaptanı Arslan Ekşi de yer aldı.

Fabrika Voleybol’a da destek verecek olan Trendyol sponsorluk anlaşması 3 yıllığına imzalandı.Mehmet Akif Üstündağ2016 yılında Voleybol Federasyonu’nun 16. başkanı seçilen ve görevini hâlâ devam ettirmekte olan sayın Üstündağ: ”Türk voleybolu, geldiği noktada herkesin takdir ettiği bir branş”

Üstündağ basın açıklamasında, “Türk voleybolu, geldiği noktada herkesin takdir ettiği, ülkemizin gurur kaynağı bir branş. Sponsorlar bizim için çok önemli. Bugün tarihi bir gün. Trendyol ailesi çok saygın, ülkemizin gururu bir organizasyon. Bu yolda bizleri yalnız bırakmadıkları, Türk voleybolunun değer ortağı oldukları için teşekkür ediyorum. İyi ki varlar. Yapacak daha çok işimiz var.” şeklinde konuştu.Recep Tayyip ErdoğanCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile  görüştüğünü vurgulayan Üstündağ, “Sporu bu kadar seven bir Cumhurbaşkanına sahip olmak büyük şans. Kendisine teşekkür ediyorum. Kendisini maçlara davet ettim, fırsat bulduğunda gelebileceğini söyledi. Voleybolla gurur duyduğunu söyledi. Voleybola olan katkısı, desteği büyük. Voleybol denilince her türlü talimatı veriyor. Dün akşam takıma da selamlarını iletti. En kısa sürede külliyede misafir edeceğini belirtti. Sayın Cumhurbaşkanımız spor adamı.” şeklinde görüşlerini dile getirdi.Adsiz tasarim 1Çağlayan Çetin ise “Trendyol olarak Türkiye’nin en büyük şirketlerindeniz. TVF ile olmaktan çok memnunuz. Bütün Trendyol ailesi yolculuklarında yanlarında olmaktan gurur duyacak. Türk sporunun yanında olmaktan çok gurur duyuyoruz. Trendyol ailesi olarak çok teşekkür ediyorum.” şeklinde iyi dilek ve temennilerini sundu.FTwytBWXwAAf1GtA Milli Erkek Voleybol Takımının kaptanı Arslan Ekşi ise başkan Üstündağ’a teşekkürlerini dile getirerek, “Bu yaz sezonunda umarım istediğimiz sonuçları kazanıp ülkemizi onurlandırırız. Her sene hissettiğimiz bir şey var. Başkanım desteğiniz çok önemli. Bunu her zaman gösterdiğiniz için teşekkür ederiz. Sponsorluk anlaşmasından dolayı çok mutluyum. Trendyol’a verdikleri destekten dolayı çok teşekkür ediyorum. şeklinde konuştu.TrendyolA Milli Kadın Voleybol Takımının kaptanı Eda Erdem Dündar ise voleybol ailesi olduklarını vurgulayarak, “Yükselen bir değer olan Voleybol Federasyonu ile yapılan bu anlaşma, 2 tarafa da çok iyi gelecek. Biz voleybol olarak bir aileyiz, bunu sizler de göreceksiniz. Bizlere uğurlu geleceğinizi düşünüyorum. Altyapılara desteğiniz de çok önemli.” diyerek görüşlerini dile getirdi.

 

 

 

 

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir