Paris 2024
Gün
Saat
Dk.
Sn.
Resmi Ada Germen Fenerbahçe Opet'e Transfer Oldu

Ada Germen Fenerbahçe Opet’e Transfer Oldu

Resmi Transfer: Ada Germen Fenerbahçe Opet’te

Ada Germen Fenerbahçe Opet transfer resmi olarak duyuruldu. Misli.com Sultanlar Ligi’ndeki yeni macerasına Fenerbahçe Opet ile devam edecek olan Ada Germen geçtiğimiz 2 sezondur Türk Hava Yolları’nda forma giyiyordu.

Fenerbahçe Opet, kadrosuna Türk smaçör Ada Germen’ı dahil etti. Kulüp, Germen ile sezon sonuna kadar anlaşmaya vararak önemli bir transfer gerçekleştirdi.

Ada Germen, son olarak 2021/22 – 2022/23 sezonunda Türk Hava Yolları takımında forma giymişti. Kariyerine 2014-2015 sezonunda Galatasaray’da başlayan Türk voleybolcu, daha sonra Halkbank, Türk Hava Yolları, Sarıyer Belediyesi ve tekrar Türk Hava Yolları takımlarının formalarını giydi.

Fenerbahçe Opet resmi sitesi, transferi duyurarak şu ifadelere yer verdi: ”Ada Germen’e ailemize hoş geldin diyor, sarı-lacivertli forma altında zaferlerle dolu bir sezon yaşamasını temenni ediyoruz.”

Germen’in transferi, Fenerbahçe Opet’in yerli yetenekleri kadrosuna katma stratejisinin bir parçasıdır. Kulüp, Ada Germen’in güçlü smaç yetenekleriyle takıma önemli bir katkı yapacağına inanmaktadır. Fenerbahçe Opet, Germen ile birlikte daha da güçlenen kadrosuyla gelecek sezon başarılar elde etme hedefine odaklanmaktadır.

Ada Germen Fenerbahçe Opet Transfer

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir