Paris 2024
Gün
Saat
Dk.
Sn.
featured

Bojana Drča Fenerbahçe Opet’e Transfer Oldu

Resmi Transfer: Bojana Drča Fenerbahçe Opet’te

Bojana Drča Fenerbahçe Opet transfer resmi olarak duyuruldu. Kadrosunu güncellemeye devam eden Fenerbahçe Opet, önümüzdeki sezon için hazırlıklarını hız kesmeden sürdürüyor.

Fenerbahçe Opet, misli.com Sultanlar Ligi’nde 2023/2024 sezonunda sahaya çıkacak olan takım kadrosuna Sırp pasör Bojana Drča dahil oldu. Kulüp, Drča ile sezon sonuna kadar anlaşmaya vararak önemli bir transfer gerçekleştirdi.

Bojana Drča, son olarak 2022-23 sezonunda Leningradka Saint Petersburg takımında forma giydi. Kariyerine 2005-2006 sezonunda Poštar 064 Belgrade takımında başlayan Sırp voleybolcu, daha sonra Crvena Zvezda, Volero Zurich, VK Om-SibGUOR, İlbank, Volero Zürich, Le Cannet Volley Ball, Lokomotiv Kaliningrad ve Crvena Zvezda formalarını giydi.

Fenerbahçe Opet resmi sitesi, transferi duyurarak şu ifadelere yer verdi: ”Kariyeri başarılar ile dolu olan Bojana Drča’ya ailemize hoş geldin diyor, sarı-lacivertli forma altında zaferlerle dolu bir sezon yaşamasını temenni ediyoruz.”

Drča’nın transferi, Fenerbahçe Opet’in kadrosunu daha da güçlendirmek ve rekabetçi bir sezon geçirmek için atılan önemli adımlardan biridir. Kulüp, taraftarlarına heyecan dolu maçlar ve başarılarla dolu bir sezon sunmayı hedeflemektedir. Fenerbahçe Opet, Bojana Drča ile birlikte güçlü bir kadro ile yola devam etme kararlılığını sürdürmektedir.

Bojana Drča Fenerbahçe Opet Resmi Transfer

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir