Paris 2024
Gün
Saat
Dk.
Sn.
Aleksandra Uzelac, Gelecek Sezonda Brezilya'dan Ayrılıyor24

Aleksandra Uzelac, Gelecek Sezonda Brezilya’dan Ayrılıyor

Brezilya Ligi’nde Fluminense FC forması giyen 19 yaşındaki Sırp smaçör Aleksandra Uzelac, uğradığı iki silahlı saldırının ardından kariyerine Brezilya’da devam etme kararından vazgeçtiğini açıklamıştı. Genç oyuncu Sportski Zurnal’e verdiği röportajda, gelecek sezonda Fluminense’de kalıp kalmayacağı sorusunu şöyle yanıtladı. “Play-Offların sonuna kadar Fluminense’deyim, sonra da evime döneceğim.” 

Brezilya Şampiyonası’nda Play-Offlara bir maç kala Sırp smaçör Aleksandra Uzelac, takımı Fluminense ile Play-Off yarışına altıncı sıradan girecek. Uzelac, 400 sayı ile şampiyonanın en skorer ismi ve 32 ace ile en iyi servis atan oyuncusu konumunda.

19 yaşındaki smaçöre gelecek sezonda Fluminense forması giyip giymeyeceği sorulduğunda şöyle yanıtlıyor: “Play-Offların sonuna kadar Fluminense’deyim, sonra da evime dönüyorum. Kariyerime Avrupa’da devam edeceğim. Çok fazla teklif ve karar vermek için çok fazla zamanım var.” 1.88 boyundaki Sırp smaçör, Play-Offların ardından ülkesine geri dönecek ve gelecek sezonda Avrupa’da forma giyecek.

Aleksandra Uzelac, Gelecek Sezonda Brezilya'dan Ayrılıyor1

Kaynak: Sportski Zurnal

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir