Paris 2024
Gün
Saat
Dk.
Sn.
Alper Hamurcu Yasemin Yıldırım ve Ceren Kapucu

Alper Hamurcu, Yasemin Yıldırım ve Ceren Kapucu’nun Final Görüşleri

Filenin Sultanları Finalde: Başantrenör Alper Hamurcu, Yasemin Yıldırım ve Ceren Kapucu

Filenin Sultanları İslami Dayanışma Oyunları’nda finale çıkmayı başardı. Yarı finalin ardından Alper Hamurcu, Yasemin Yıldırım ve Ceren Kapucu final maçı öncesinde görüşlerini bildirdi. Galibiyet değerlendirmesi ve final yorumlarını Türkiye Voleybol Federasyonu resmi sitesinden paylaşan başantrenör ve oyuncularımız altın madalyayı istediklerini belirtiyor. 25-14, 25-13 ve 25-11’lik setlerle 3-0 kazanan Milli Takımımız yarın finalde saat 19:00’da İran ile karşı karşıya gelecek.Filenin Sultanları Final Pozu

Alper Hamurcu, Yasemin Yıldırım ve Ceren Kapucu Değerlendirmelerini Paylaştı

Alper Hamurcu:

”Afrika kıtasının en önemli ve çok renkli takımlarından olan Kamerun milli takımına karşı maçın başından sonuna kadar göstermiş olduğumuz güzel oyunla galip gelip adımızı finale yazdırdığımız için oyuncularımızı yürekten kutluyorum. Maç öncesinde çok sıklıkla üstünde durmuş olduğumuz servis ve akabinde blok-defans sistemimizi çok iyi bir şekilde oyunun tamamına yansıtıyor olmamız, maçı kazanmamızda ki en önemli etkenlerden bir tanesiydi. Aynı performansı yarın oynayacağımız final maçında da gösterip altın madalyayı ülkemize kazandırmak en büyük önceliğimiz. Bunu sağlayabilmek için de tüm Konya’da  seyircisini yarın da bizi desteklemeleri için salona bekliyoruz.”

Yasemin Yıldırım:

“Yarı finalde Kamerun’u güzel bir oyunla 3-0 mağlup ederek finale yükseldiğimiz için çok mutluyuz. Finalde de İran ile karşılaşacağız. Umarım finalde de güzel bir oyunla galip gelip ülkemize altın madalya kazandırmak istiyoruz.”

Ceren Kapucu:

“Yarı final karşılaşmasına çok iyi hazırlandık. Rakibimizi hafife almadık ve iyi bir oyun sergiledik. İnşallah yarın da finalde İran’a karşı galip gelip şampiyon olmak istiyoruz.”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir