Paris 2024
Gün
Saat
Dk.
Sn.
Alper Hamurcu ve Yaprak Erkek İran Değerlendirmesi

Başantrenör Alper Hamurcu ve Yaprak Erkek Final Öncesi Görüşleri

Başantrenör Alper Hamurcu ve Yaprak Erkek Final’e Odaklanmış Durumda

Başantrenör Alper Hamurcu ve Yaprak Erkek, Türkiye İran karşılaşmasının ardından galibiyet değerlendirmesinde bulundular. Milli Takımımız’ın Başantrenör’ü Alper Hamurcu ve Pasör’ümüz Yaprak Erkek, Konya’nın ev sahipliğinde beşincisi düzenlenen İslami Dayanışma Oyunları’nda çıktıkları ikinci karşılaşmanın ardından görüşlerini bildirdiler. 25-20, 25-15 ve 25-15’lik setlerle 3-0 kazanan Filenin Sultanları İslami Dayanışma Oyunları Yarı Final’deki Kamerun karşılaşmasına hazırlanacak.Alper Hamurcu ve Yaprak Erkek Maç Değerlendirmesi

Alper Hamurcu ve Yaprak Erkek Değerlendirmelerde Bulundu

Alper Hamurcu:

“Öncelikle İran Kadın Voleybol Takımını ve çok farklı bir kültürden gelip, bu takıma liderlik etmeye çalışan antrenörlerini de canıgönülden tebrik ediyorum. Maçın başından sonuna kadar çok önem verdiğimiz servis ve blok-defans organizasyonumuzu mükemmel şekilde sahaya yansıtan oyuncularımızı da tebrik ediyorum. Şimdiki rakibimiz Afrika kıtasının önemli takımlarından Kamerun olacak. Hücum etkinliği yüksek ancak servis karşılama problemi olan bir takım. Etkili bir oyun oynayıp, adımızı finale yazdırmak istiyoruz. Tüm Konya halkına bizi destekledikleri ve desteklemeye devam edecekleri içinde çok teşekkür ediyoruz.”

Yaprak Erkek

“Maça istediğimiz gibi başlayamadık ama toparlanmasını bilerek iyi bir tempo yakaladık. Karşılaşmanın geri kalanında kendi oyunumuzu sergilediğimizi düşünüyorum. Atmosfer harikaydı, seyircilerimiz bize baştan sona kadar büyük bir destek verdi, herkese teşekkür ediyorum. Yarı finalde de aynı performansı göstererek finale çıkmak istiyoruz.”

Filenin Sultanları İran Karşılaşması

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir