Paris 2024
Gün
Saat
Dk.
Sn.
featured

Magdalena Stysiak Fenerbahçe Transferi Resmen Açıklandı

Magdalena Stysiak Fenerbahçe Opet’e Transfer Oldu

Magdalena Stysiak Fenerbahçe transferi resmiyet kazandı. misli.com Sultanlar Ligi’nde 2023/2024 sezonunda kadrosunu güçlendirmeye devam eden Fenerbahçe Opet, Magdalena Stysiak transferini resmi olarak açıkladı.

Fenerbahçe Opet, kadrosunu Polonyalı pasör çaprazı Magdalena Stysiak ile güçlendirdi. Kulüp, Stysiak ile sezon sonuna kadar anlaşmaya vararak önemli bir transfer gerçekleştirdi.

Magdalena Stysiak, son olarak 2021/22 – 2022/23 sezonunda Vero Volley Milano takımında forma giydi. Kariyerine 2014-2015 sezonunda Leningradka SMS PZPS Szczyrk takımında başlayan Polonyalı voleybolcu, daha sonra Chemik II Police, Chemik Police, PSPS SMS Police U20, Grot Budowlani Łódźf ve Savino Del Bene Scandiccio formalarını giydi.

Fenerbahçe Opet resmi sitesi, transferi duyurarak şu ifadelere yer verdi: ‘Magdalena Stysiak’a ailemize hoş geldin diyor, sarı-lacivertli forma altında zaferlerle dolu bir sezon yaşamasını temenni ediyoruz.’

Stysiak’ın transferi, Fenerbahçe Opet’in güçlü kadrosunu daha da takviye etme stratejisini desteklemektedir. Kulüp, taraftarlarına heyecan dolu maçlar ve başarılarla dolu bir sezon sunmayı hedeflemektedir. Fenerbahçe Opet, Magdalena Stysiak ile birlikte güçlü bir kadro ile yola devam etme kararlılığını sürdürmektedir.

Magdalena Stysiak Fenerbahçe Transferi Resmi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir