Paris 2024
Gün
Saat
Dk.
Sn.
featured

Eczacıbaşı Dynavit, Hırvatistan Kampını Tamamladı

Eczacıbaşı Dynavit İkili Kamp Hazırlığında

Eczacıbaşı Dynavit kadrosundaki 9 isim ülkelerinin Dünya Şampiyonası hazırlıkları için milli takım kamplarında iken, 2022-2023 sezonu hazırlıklarını İstanbul’da yaptığı antrenmanlarla sürdüren turuncu beyazlı ekip, Hırvatistan’ın Osijek şehrinde hazırlık kampına gitmişti.

Eczacıbaşı Dynavit, 2022-2023 Sezon Hazırlıklarını Hırvatistan’ın Osijek Şehrinde Tamamladı

Eczacıbaşı Dynavit

Turuncu beyazlılar, milli takımda görev almayan A Takım sporcuları ve altyapı sporcularından oluşan bir kadroyla sezona hazırlandı.

Kamp süreciyle ilgili görüşlerini paylaşan Eczacıbaşı Dynavit ve Hırvatistan Kadın Voleybol Milli Takımı başantrenörü Ferhat Akbaş, “Bizim için bu hafta oldukça verimli geçen bir haftaydı. Özellikle altyapı sporcularımızı yakından gözlemleyebilme ve onlarla çalışabilme fırsatı yakaladım. Takım oldukça uyumlu ve dinamik bir görüntü sergiledi. İki takımın da bir arada olması, karşılıklı motivasyonu yükselten bir faktör. İstanbul’daki kampımızda daha fazla hazırlık maçı ritminde ilerleyeceğiz. Osijek’teki kampımız bizim için hazırlık haftasıydı ve beklenen verimi fazlasıyla aldığımızı düşünüyorum. Önümüzdeki hafta daha da faydalı bir kamp için hazırlıklarımızı sürdürüyoruz” dedi.

Ekip 13 Eylül Salı günü İstanbul’da Hırvatistan Kadın Milli Voleybol Takımıyla ikili kampa girecek.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir