Paris 2024
Gün
Saat
Dk.
Sn.
Eczacıbaşı Dynavit

Eczacıbaşı Dynavit Hırvatistan Milli Takımı Kampı

Eczacıbaşı Dynavit, Hırvatistan’ın Osijek Şehrinde Hazırlık Kampına Gidiyor

Eczacıbaşı Dynavit, 4 Eylül Pazar günü (bugün) Osijek’e doğru yola çıkıyor. Kadrosundaki 9 isim ülkelerinin Dünya Şampiyonası hazırlıkları için milli takım kampında iken  2022-2023 sezonu hazırlıklarını İstanbul’da yaptığı antrenmanlarla sürdüren turuncu beyazlı ekip, Hırvatistan’ın Osijek şehrinde hazırlık kampına gidiyor.

Eczacıbaşı Dynavit

Eczacıbaşı Dynavit Hırvatistan Milli Takımı İkili Kamp

Kadrosunda yer alan ve altyapısında yetiştirdiği genç oyuncularıyla çalışmalarını hızlandıran turuncu beyazlılar Hırvatistan Milli Takımıyla ikili kampa girecek.Eczacıbaşı Dynavit

Eczacıbaşı Dynavit Voleybol Takımının ve aynı zamanda Hırvatistan Milli Takımı’nın başantrenörü Ferhat Akbaş, “Milli Takımda olmayıp antrenmanlara devam eden oyuncularımızla, altyapıdaki genç takım oyuncularımızın kaynaşması ve sezon öncesi yüklemelerimizi tamamlamak adına bizim için önemli bir hazırlık olacak. Hırvatistan’ın Osijek şehrinde kampımızı gerçekleştireceğiz. Makedonya’da U19 Milli Takımında yer alan altyapı sporcularımızı da Hırvatistan’a getirerek, hem A Takım hem de altyapı sporcularımızı gözlemlemiş olacağız. Benim Hırvatistan Milli Takımındaki görevim sebebiyle iki takımı da beraber gözleme ve çalıştırma fırsatı yakalayabileceğim için ayrıca mutluyum. Aynı şekilde İstanbul’a bir hafta sonra Hırvat Milli Takımını getirerek, yapacağımız hazırlık maçlarıyla iki takımı da hazırlayacağız” diyerek kamp öncesi görüşlerini aktardı.

Eczacıbaşı Dynavit Aybüke Çetinay Laura Heyrman Eczacıbaşı Dynavit

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir