Paris 2024
Gün
Saat
Dk.
Sn.
Eczacıbaşı Geleceğe Smaç

Eczacıbaşı Geleceğe Smaç’ta 7. Çalıştay Gerçekleştirildi

Eczacıbaşı Geleceğe Smaç ile Geleceğin Yıldızları

Eczacıbaşı Geleceğe Smaç projesi ülkemizde sayısının artmasını dilediğimiz fikirlerden biri olarak 7. Çalıştayı’nı Kovan Spor Kültürü Merkezi’nde altyapı çalışmalarını geliştirmek üzere her sezon başında olduğu gibi teknik ve idari ekiplerin katılımı ile 27-28 Ağustos tarihlerinde tamamladı.

Eczacıbaşı Geleceğe Smaç

“Eczacıbaşı Geleceğe Smaç” projesi kapsamında 2022-2023 sezonunda faaliyetlerini sürdürecek olan İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Kocaeli, Tekirdağ, Muğla, Mersin, Adana, Eskişehir illerindeki toplam 25 kampüste görev alan 150’ye yakın teknik ve idari ekip; İstanbul’da Kovan Spor Kültürü Merkezi’nde buluşarak sezona hazırlanmak üzere çeşitli oturumlarda bilgi paylaşımında bulundular, ayrıca seminer ve eğitimler aldılar.

27-28 Ağustos tarihleri arasında Kovan Spor Kültürü Merkezi’nde gerçekleşen “Eczacıbaşı Geleceğe Smaç 7. Çalıştayı”nda Eczacıbaşı Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Eczacıbaşı ve Eczacıbaşı A Takımı Baş Antrenörü Ferhat Akbaş konuşmacı olarak yer alırken, “Eczacıbaşı Geleceğe Smaç Kampüsleri”nin antrenör ve koordinatör grupları da ortak paylaşım ve gelişim oturumlarında kendi sunumlarını gerçekleştirdiler.

Eczacıbaşı Geleceğe Smaç Faruk Eczacıbaşı

İstanbul Tıp Fakültesi, Dahili Tıp Bilimleri Bölümü, Spor Hekimliği Anabilim Dalı Başkanı olan Prof. Dr. Bülent Bayraktar’ın “Elit Sporcu Adaylarının Sağlık ve Gelişim Takibi” konulu konuşması tüm katılımcıların büyük ilgisini çekerken, Sizdrama ekibinden Suat Güneş’in “Sorun Çözmede Yaratıcılık” başlıklı grup çalışmaları katılımcıları hem eğlendirdi hem de düşündürdü.

Eczacıbaşı Geleceğe Smaç Bülent Bayraktar

2015-2016 sezonunda Eczacıbaşı Spor Kulübü ve ES Voleybol Spor Kulübü işbirliği ile başlayan ve 2016-2017 sezonundan itibaren spor kulüplerinin işbirlikleri ile büyümeye devam eden “Eczacıbaşı Geleceğe Smaç” projesi kapsamında projenin ilk sezonundan itibaren her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen Çalıştay programlarında tüm Eczacıbaşı Geleceğe Smaç ekipleri bir araya gelirken; farklı eğitimlere, deneyimlere ve birikimlere sahip olan ekiplerin birlikte neler başarabileceği, belirlenen ortak hedeflere ulaşmak üzere uyum içinde nasıl çalışabileceği konusunda örnek bir model oluşturuyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir