Paris 2024
Gün
Saat
Dk.
Sn.
featured

Eczacıbaşı Geleceğe Smaç ve Türkiye Şampiyonası

Eczacıbaşı Geleceğe Smaç ile Gelişim ve Gelecek

Eczacıbaşı Geleceğe Smaç projesi ülkemizde sayısının artmasını dilediğimiz fikirlerden biri olarak özellikle kız çocukları için oldukça değerli bir yer haline geldiği gibi bu durumu daha da ileriye taşımak için çalışmaları devam ediyor. Eczacıbaşı Spor Kulübü ve ES Voleybol Spor Kulübü işbirliği ile hayata geçirdikleri bu değerli proje kız çocuklarını sadece A takımlarına kazandırmak için değil olaya bir bütün olarak bakarak onların gelişimine katkı sağlamayı hedeflemektedir.

Eczacıbaşı Geleceğe Smaç
KÜÇÜK KIZ TAKIMLARI

Eczacıbaşı Geleceğe Smaç Takımları Küçükler ve Midiler Türkiye Şampiyonalarında Toplam 8 Takımla Mücadele Etti

Türkiye Voleybol Federasyonu ile Mersin Yenişehir Belediyesi’nin iş birliğiyle Mersin’de düzenlenen Festival Voleybol Altyapılar Türkiye Şampiyonası’nda Eczacıbaşı Geleceğe Smaç ekipleri Küçük Kızlar kategorisinde 5 takım ve Midi Kızlar kategorisinde 3 takım olmak üzere toplam 8 takımla mücadele etti.

Mersin CNR Expo’da “Festival Voleybol” adıyla 18-25 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen Midi Kızlar Türkiye Şampiyonası’nda Eczacıbaşı Geleceğe Smaç Bodrum ve Mersin Kampüsleri ile Geleceğe Smaç projesinde işbirliği içinde çalışan ES Voleybol Spor Kulübü’nün Midi Kız takımları katıldı. 9-16 Haziran tarihleri arasındaki Küçük Kızlar Türkiye Şampiyonası’nda ise Eczacıbaşı Geleceğe Smaç Ankara, Bursa, Fethiye ve Mersin Kampüsleri ile ES Voleybol Spor Kulübü Küçük Kız takımı yer aldı.

Eczacıbaşı Geleceğe Smaç
BODRUM MİDİ TAKIMI

Eczacıbaşı Geleceğe Smaç projesi, ilk yıllarında daha çok bir voleybol okulu projesi olarak değerlendirilirken 2021-2022 sezonunda Midi ve Küçük Kızlar kategorilerinde Türkiye Şampiyonalarına katılımları ile bir voleybol okulu projesi olmanın çok ötesinde performans takımları ile de dikkat çekmeye başladılar.

Eczacıbaşı Geleceğe Smaç

Voleybol okullarında antrenmanlara başlayan ve 11 yaşından itibaren takım çalışmalarına davet edilen sporculardan oluşan Geleceğe Smaç takımları, Türkiye Şampiyonalarında yaşadıkları deneyimler ve aldıkları dereceler ile kendi kampüslerinde bir başarı modeli oluşturuyor ve kendilerinden daha küçük olan sporcu adaylarına ilham veriyorlar.

Eczacıbaşı Spor Kulübü ve ES Voleybol Spor Kulübü iş birliği ile 2015 yılında faaliyete geçirilen Eczacıbaşı Geleceğe Smaç projesi, Türkiye genelinde 1400’e yakın lisanslı sporcu ve 2500 voleybol okulu öğrencisi ile çalışmalarını sürdürüyor. 1 Temmuz’dan itibaren 2022-2023 sezonu çalışmalarını başlatacak olan kampüslerin teknik ekipleri 27-28 Ağustosta İstanbul’da 7. Eczacıbaşı Çalıştayı’nda buluşacaklar.

Eczacıbaşı Geleceğe Smaç
MERSİN MİDİ TAKIMI

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir