Paris 2024
Gün
Saat
Dk.
Sn.
Fenerbahçe'den Yeni Marş:

Fenerbahçe’den Yeni Marş: “Bizim Kızlar – Sarı Melekler”

Fenerbahçe Opet, Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılı anısına, Kadın Voleybol Takımı’nın zaferlerine ve azmine ithafen “Bizim Kızlar – Sarı Melekler” isimli yeni bir marş çıkardığını duyurdu.

Fenerbahçe camiasına daha önce unutulmaz marşlar kazandıran Eren Saatçi, Fenerbahçe Kadın Voleybol Takımı için hazırlanan bu özel marşın arkasındaki isim.

“Bizim Kızlar – Sarı Melekler” adlı marş ile, Fenerbahçe Kadın Voleybol Takımı’nın ulusal ve uluslararası alanda elde ettiği başarılar ve milli takıma katkıları vurgulanıyor. Ercan Saatçi’nin hazırladığı bu eser aynı zamanda Fenerbahçe’nin kadın sporcularına olan saygısını ve desteğini ifade etmek adına özel olarak kaleme alınmıştır.

Fenerbahçe Opet, şu sözlerle “Bizim Kızlar – Sarı Melekler” adlı özel marşı taraftarlarla buluşturdu:

“Bugün itibarıyla camiamız ile buluşan marş, takımın gücünü, azmini ve birlikteliğini vurgulayan sözleri ile taraftarımızın kalplerini fethedecek.

Marşın yayınlanmasına eşlik eden video klip, kadın voleybol takımımızın marşı ilk kez dinleyerek duygusal anlar yaşadıkları, maçlara giderken hazırlıklarını ve sahadaki mücadelelerini içeren görüntülerden oluşuyor.

Klip, takımın birlikteliğini ve sahadaki azmini gözler önüne sererek, marşın mesajını da güçlendiriyor.”

Fenerbahçe Opet'ten Yeni Marş Bizim Kızlar Sarı Melekler1

“Bizim Kızlar – Sarı Melekler” adlı marşa ve marşın video klibine ulaşmak için tıklayınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir