Paris 2024
Gün
Saat
Dk.
Sn.
Giovanni Guidetti Sırbistan İle Anlaştı

Giovanni Guidetti Sırbistan İle Anlaştı

Giovanni Guidetti Sırbistan ile 2024 Sonuna Kadar Beraber

Giovanni Guidetti Sırbistan ile anlaşarak 2024 yılının sonuna kadar başantrenör olarak görevini yapacak. Sırbistan Voleybol Federasyonu’nun Daniele Santarelli ile karşılıklı olarak sözleşmesini feshederek yollarını ayırmıştı. Türkiye Voleybol Federasyonu ile birlikte yapılan görüşmeler sonunda Daniele Santarelli, Türk Milli Takımı’nın başına geldiği resmi olarak açıklanmasıyla birlikte Sırbistan Federasyonu da Giovanni Guidetti ile anlaştığının resmi açıklamasını yayınladı.

Giovanni Guidetti, 2024 yılının sonuna kadar anlaştığı Sırbistan ile imzalar 31 Ocak 2023’de atılacak. Belgrad deplasmanında olacak olan VakıfBank, deneyimli antrenörünün imzasıyla birlikte deplasmanını tamamlayacak. Giovanni Guidetti Filenin Sultanları ile olan macerası basın toplantısıyla birlikte sonlanmıştı. Böylece iki deneyimli antrenör federasyonlar arasında takas edilmiş oldu.

Giovanni Guidetti: ”Onur duyuyorum çünkü Sırbistan olağanüstü bir takım. Onlar gerçekten başarılı ve iyi bir grup. Birçok yetenekli ve potansiyelli oyuncuya sahipler. Onlarla çalışmak büyük bir şans ve benim için de meydan okuma olacak.”

Giovanni Guidetti Sırbistan Anlaşma

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir