Paris 2024
Gün
Saat
Dk.
Sn.
Hande Baladın Amacımız dörtte dört yapabilmek24

Hande Baladın: “Amacımız dörtte dört yapabilmek”

Filenin Sultanları VNL 2024’te 3. haftaya galibiyetle başladı. Filenin Sultanları 2024 Milletler Ligi’nin üçüncü haftasındaki ilk maçında Tayland ile karşılaştı. Çin’in Hong Kong ev sahipliğinde Tayland ile mücadele eden Filenin Sultanları, Milletler Ligi’ndeki 9. maçını 25-17, 25-17, 25-17’lik setlerin ardından Tayland’ı 3-0 mağlup etmeyi başardı. Maçın ardından konuşan Hande Baladın, takımın performansı ve gelecek hedefleri hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

“Amacımız dörtte dört yapabilmek.”

3-0’lık Tayland galibiyetinin ardından değerlendirmelerde bulunan Hande Baladın, “Güzel bir başlangıç oldu. Burada da amacımız dörtte dört yapabilmek. Ben de uzun süre sonra takımla tekrar sahada olabildim, onun adına mutluyum. Şimdi önümüzde Dominik maçı var. Zorlu rakiplerimiz var bu ayakta. Her gün oyunumuzu daha da üst seviyeye çıkarıp daha iyi işler başarmak istiyoruz. Burada dörtte dört galibiyetle dönmek istiyoruz.” dedi.

Baladın, kişisel performansı hakkında da şunları söyledi: “Aslında saha içinde çok iyi hissetmedim ama gün geçtikçe daha iyi olacağına inanıyorum. Tekrar maç ritmini yakalamak benim adıma önemli. Bunun eksikliğini hissettim gibi düşünüyorum. O yüzden gün geçtikçe daha iyi olacağına inanıyorum. Umarım öyle olur.”

Hande Baladın Amacımız dörtte dört yapabilmek1

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir