Paris 2024
Gün
Saat
Dk.
Sn.
featured

İlkin Aydın ile Galatasaray Arasındaki Sözleşme Yenilendi

İlkin Aydın ile Galatasaray Daikin arasındaki sözleşme yenilendi. 2017 yılından bu yana Galatasaray’da forma giyen milli voleybolcu İlkin Aydın ile 2 yıllık sözleşme yenilendi.

Ali Sami Yen Spor Kompleksi RAMS Park’ta gerçekleşen imza töreninin ardından oyuncu İlkin Aydın, Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Aydın Özbek ile bir araya geldi.
Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Aydın Özbek, Galatasaray Yönetim Kurulu Sözcüsü Rıza Tevfik Morova ve oyuncu İlkin Aydın, Galatasaray Televizyonu’na açıklamalarda bulundu.

Başkanımız Dursun Aydın Özbek, şu ifadeleri kullandı:

İlkin bizim medarı iftiharımız voleybolda. Çok başarılı gidiyor, inşallah uzun yıllar hem milli takımda hem Galatasaray’da hizmet edecek. Ben kendisine başarılar diliyorum. Kalmayı tercih ettiği için de kulübüm adına kendisine teşekkür ediyorum. Biz de önümüzdeki sene takımı daha kuvvetli bir kadro ile farklılaştıracağız. Başarılar diliyorum, Allah utandırmasın.”

Galatasaray Yönetim Kurulu Sözcüsü Rıza Tevfik Morova da şunları söyledi:

“İlkin 7 yıldır bizim oyuncumuz. 10 sene daha oynarım dedi. Bundan sonra inşallah Galatasaray Kadın Takımımızın baş oyuncusu olacak. İnşallah kaptanlığa kadar yükselir. Gelecek sene hedefimiz çok daha iyi bir ekip kurmak. Yönetici arkadaşım Mehmet Cibara ve tüm idari kadro olarak en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Fakat bazen oluyor bazen de olmuyor. Çok iyi oynayan oyuncu geldiği zaman o sezon iyi oynayamayabiliyor. Hakikaten ciddi bir emek veriliyor. İlkin ve İlkin gibi sporcu kardeşlerimizi Galatasaray’a katmak için hakikaten çok uğraşılıyor. Biz bir sene alışma devresi geçirdik. İlkin ile başladık arkası da gelecek. Galatasaray devamlı şampiyonluğa oynar. Diğer ekiplerin büyük bütçelerle kurulması hiç önemli değil, bizim Galatasaray ruhu olduğu zaman bunun parayla pulla ölçülmemesi gerekir. İlkin de arkadaşlarını teşvik edecek hep birlikte oynayacaklar.

İlkin Aydın: ”Babalar sözünü tutar.”

Galatasaray Daikin ile 2 yıllık sözleşmeye imza atan İlkin Aydın ise; ”Öncelikle başkanıma teşekkür etmek istiyorum. Verecek olduğunuz ve bu zamana kadar verdiğiniz desteklerden dolayı. Umarım daha güçlü bir Galatasaray ile tekrardan ligde savaşa girebiliriz. Çok mutluyum iki sene daha Galatasaray forması terleteceğim için. Galatasaray’a geldiğimde 17 yaşındaydım. Galatasaray’ın en iyi halinde, en iyi halimle temsil etmek istiyorum. Ayrıca kimse merak etmesin, babalar sözünü tutar.” ifadelerini kullandı.

İlkin Aydın ile Galatasaray Arasındaki Sözleşme Yenilendi 2

İlkin Aydın ile Galatasaray Arasındaki Sözleşme Yenilendi 1

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir