Paris 2024
Gün
Saat
Dk.
Sn.
Irina Fetisova Fenerbahçe Opet Transferi Resmen Açıklandı

Irina Fetisova Fenerbahçe Opet Transferi Resmen Açıklandı

Resmi Transfer: Irina Fetisova Fenerbahçe Opet’te

Irina Fetisova Fenerbahçe Opet transferi resmi olarak kamuoyuna duyuruldu. 2023/2024 sezonunda hedeflerini en üst seviyede tutmak isteyen Fenerbahçe Opet, transferleri hız kesmeden devam ederken bir yeni olan Irina Fetisova’yı kadrosuna dahil etti.

Fenerbahçe Opet, kadrosuna Rus orta oyuncu Irina Fetisova’yı katarak yeni sezon hazırlıklarını sürdürüyor. Kulüp, Fetisova ile sezon sonuna kadar anlaşmaya vararak önemli bir transfer gerçekleştirdi.

Irina Fetisova, son yıllarda Dinamo Moscow takımında forma giymiş başarılı bir orta oyuncudur. Kariyerine 2009-2010 sezonunda Leningradka Saint Petersburg U20 takımında başlayan Rus voleybolcu, daha sonra Podmoskovie Moskovskaya U20, Zarechie Odintsovo ve Dinamo Moscow formalarını giydi.

Fenerbahçe Opet resmi sitesi, transferi duyurarak şu ifadelere yer verdi: ”Irina Fetisova’ya ailemize hoş geldin diyor, sarı-lacivertli forma altında zaferlerle dolu bir sezon yaşamasını temenni ediyoruz.”

Fetisova’nın transferi, Fenerbahçe Opet’in orta oyuncu pozisyonunu güçlendirmek adına attığı önemli adımlardan biridir. Kulüp, Fetisova’nın tecrübesi ve yetenekleriyle takıma önemli bir katkı yapacağına inanmaktadır. Fenerbahçe Opet, Fetisova ile birlikte daha da güçlenen kadrosuyla gelecek sezon başarılar elde etmeyi hedeflemektedir.

Irina Fetisova Fenerbahçe Opet Resmi Transfer

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir