Paris 2024
Gün
Saat
Dk.
Sn.
İtalya Başantrenörü Julio Velasco, Vero Volley Milano'yu Ziyaret Etti2024

İtalya Başantrenörü Julio Velasco, Vero Volley Milano’yu Ziyaret Etti

İtalya Kadın Voleybol Milli Takımı’nın başantrenörü Julio Velasco, İtalyan Ligi Seri A1’de mücadele eden Vero Volley Milano’nun antrenmanlarını ziyaret etti.

Allianz Vero Volley Milano, Cumartesi akşamı saat 21.00’de Allianz Cloud’da Igor Gorgonzola Novara ile oynanacak maç için çalışmalara başladı. Bu hazırlık için Orro ve takım arkadaşlarının, sabah yapılan ağırlık ve teknik  antrenmanlarından ve akşam sahada yapılan antrenmandan oluşan çift antrenmanları bulunuyor.

Bugünkü antrenmanın özel bir konuğu vardı: İtalyan Milli Takımı’nın başantrenörü Julio Velasco, Serie A1 Tigotà şampiyonasında oynayan İtalyan sporcuların antrenmanlarını izlemek üzere Monza’daki Opiquad Arena’daki turuna başladı. Başantenör Julio Velasco, Vero Volley Milano’nun oyuncularından milli takım kaptanı Myriam Sylla, pasör Alessia Orro ve çapraz Paola Egonu’ya dair özel gözlemler yaptı. Velasco daha sonra Milan takımını selamladı ve teknik direktör Marco Gaspari ve ekibiyle uzun uzun konuştu.

Başantrenör Julio Velasco: “Oyuncularımı tanımak istiyorum.”

Vero Volley Milano ziyareti hakkında konuşan başantrenör Julio Celasco, “Milli takım oyuncularını görme turum ile meşgulüm çünkü onları kişisel olarak tanımak istiyorum. Ayrıca Marco (Gaspari) ile de konuşma fırsatı buldum çünkü kadın voleybolundaki büyük tecrübesi nedeniyle bir süredir iletişim halindeyiz. Bu sabah ağırlık ve bireysel teknik çalışmalarını gözlemledim, öğleden sonra ise teknik antrenmanlarını gözlemleyeceğim; çok karlı bir gün.” dedi.

İtalya Başantrenörü Julio Velasco, Vero Volley Milano'yu Ziyaret Etti1

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir