Paris 2024
Gün
Saat
Dk.
Sn.
Jovana Brakocevic ''Artık voleybol için yaşlı oyunculardan biriyim.''

Jovana Brakocevic: ”Artık voleybol için yaşlı oyunculardan biriyim.”

Sultanlar Ligi 2023/2024 Sezonu’nda Beşiktaş Ayos Voleybol’da forma giyecek olan Jovana Brakocevic, kulübün mikrofonuna yeni sezonu değerlendirdi.

Jovana Brokocevic: ”Sultanlar Ligi dünyanın en güçlü liglerinden biri.”

  • ”Herkes Türkiye’yi, İstanbul’u ne kadar sevdiğimi bilir. Burada 10 yıl önce çok güzel zaman geçirdim. Beşiktaş çok büyük bir kulüp. Burayı seçmek çok kolay oldu. Başka ülkelerden benzer teklifler aldım ama bu hala çok iyi voleybol oynamak, kendimi ve kalitemi ölçmek için bir meydan okuma gibi hissettirdi. Sultanlar Ligi dünyanın en güçlü liglerinden biri.”

35 yaşındaki Sırp yıldız pasör çaprazı kişisel değerlendirmesini; ”Artık voleybol için yaşlı oyunculardan biriyim.” şeklinde yaptı.

  • ”Artık voleybol için yaşlı oyunculardan biriyim. Genç, yetenekli, şu an voleybolda dünyanın en iyilerinden olan insanlara karşı oynamak benim için çok iyi bir fırsat. Çünkü hala voleybola karşı çok büyük bir tutkum var. Bu oyunu çok seviyorum. Her zaman kazanmak istiyorum ve bu asla bitmez. İçimde Beşiktaş’ta en iyi versiyonumu göstermek için büyük bir irade var. Bu kulüp için en iyimi vermeye çalışacağımı göreceksiniz.”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir