Paris 2024
Gün
Saat
Dk.
Sn.
featured

Kaptan Tijana Boskovic: Hande Baladın İle Gurur Duyuyorum

Eczacıbaşı kaptanı Tijana Boskovic, ”Hande Baladın ile gurur duyuyorum.” dedi. Milliyet Skorer ekinden Serkan Özen’e basın gününde özel röportaj veren Sırp yıldız pasör çaprazı, Hande Baladın’ın Milli Takımlar Sezon’undaki başarısına da değindi.

Hande Baladın’ın performansından dolayı gurur duyduğunu söyleyen Eczacıbaşı Dynavit kaptanlarından biri olan Boskovic, diğer bir kaptanı olan Simge Aköz ve pasörü Elif Şahin’in de Türk Voleybol’u için çok iyi işler başardığına değindi.

Türkiye’ye karşı kaybetmenin kendisini üzdüğünü söyleyen dünya yıldızı Boskovic, yine de takım arkadaşlarının başarısı ile gururlandığını belirtti.

Hande Baladın: ”Komple smaçör olabilmek en büyük hayalimdi.”

Yoğun ve başarılı Milli Takımlar Sezonu geçirip evlerine döndükleri için mutlu olduklarını belirten başarılı smaçör Hande Baladın, Serkan Özen’e duygularını ”Mutluyuz ve çok heyecanlıyız. Umarım sağlıklı, mutlu, başarı dolu bir sezon bizi bekler.” diyerek aktardı.

”2017’de ‘Smaçör oynamak istiyorum, servis karşılayabilmek istiyorum’ demiştin.” sorusuna ise; üzerinden 6 yıl geçmiş röportajın üzerine pozisyonunun değiştiğini, geliştiğini ve hayali olan komple smaçör olmayı başardığını söyledi.

Yaş aldıkça, sosyal medya eleştirilerine veya yorumlarını okumaya kısıtlama getirdiğini aktaran başarılı milli smaçör Baladın, ”Çünkü kendi düşüncemde aslında benim bir yolum var, hedeflerim var. Bu hedef doğrultusunda kendi alanımda kalıp, kendi önüme bakmak istiyorum.” dedi.

Röportajın tamamı için tıklayınız.

Skorer Hande Baladın Tijana Boskovic Hande Baladın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir