Paris 2024
Gün
Saat
Dk.
Sn.
Meliha, Cansu, Meryem ve Ergül 1 Yıl Daha Fenerbahçe'de

Meliha Diken, Meryem Boz, Cansu Çetin, Ergül Avcı: 1 Yıl Daha Fenerbahçe’de

Fenerbahçe ile Devam: Meliha Diken, Meryem Boz, Cansu Çetin ve Ergül Avcı

Fenerbahçe Opet, misli.com Sultanlar Ligi’nde 2023/2024 kadrosu üzerine çalışmaya devam ediyor. Sözleşme yenileyen isimler arasında Meliha Diken, Meryem Boz, Cansu Çetin ve Ergül Avcı da yer alıyor. Fenerbahçe Opet ile 1 yıl daha devam edecek olan oyuncular yaz arasındayken resmi olarak duyurulmaya devam ediyor.

2021 yılında Fenerbahçe Opet kadrosuna dahil olan başarılı smaçör Meliha Diken’in sözleşmesi 1 yıl daha uzatılarak sezon öncesi hazırlıkları kadro tarafında devam ettiğin gösteriyor.

Geçtiğimiz sezon takıma dahil olan orta oyuncu Ergül Avcı’nın sözleşmesi 1 yıl daha uzatıldı. Fenerbahçe Opet, gelecek sezonda da Avcı’nın formayı giyeceği ve başarılarının devamını dilediğini belirtti.

Pasör çaprazı mevkiinde görev yapan Meryem Boz’un sözleşmesi de 1 yıl daha uzatıldı. Kulüp, Boz’un gelecek sezon da takımın formasını giyeceği ve başarılı performansının devamını dilediğini ifade etti.

Başarılı libero Cansu Çetin’in de sözleşmesi 1 yıl daha uzatıldı. Fenerbahçe Opet, Çetin’in gelecek sezon da takımın önemli bir parçası olacağını ve başarılarının sürmesini temenni etti.

Fenerbahçe Opet’in bu sözleşme uzatmaları, kadro olarak sezon hazırlıkları aslında bize nasıl bir oyun planıyla sahaya çıkmak istediğini gösteriyor. Yeni sezon öncesi yapılan bu anlaşmalar, takımın istikrarını ve rekabet gücünü artırmayı amaçlamaktadır. Fenerbahçe Opet, taraftarlarına heyecan dolu bir sezon vaat etmekte ve başarılarla dolu bir dönem geçirmeyi hedeflemektedir.

Meliha Diken - Cansu Çetin - Meryem Boz - Ergül Avcı Sözleşme Fenerbahçe Opet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir