Paris 2024
Gün
Saat
Dk.
Sn.
Marina Markova, Igor Gorgonzola Novara Yolcusu2024

Marina Markova, Igor Gorgonzola Novara Yolcusu

Sultanlar Ligi’nde Muratpaşa Belediyesi Sigorta Shop forması giyen Rus smaçör Marina Markova, sezonun geri kalanı için İtalya Ligi takımlarından Igor Gorgonzola Novara’ya transfer oldu.

Son günlerde Novara transferi üzerine konuşulan 23 yaşındaki Rus smaçörün Novara yolculuğunun ptal olduğu söylenmişti. Novara’nın genel müdürü Enrico Marchioni, Markova transferi ile ilgili şöyle konuşmuştu: “Tam olarak şöyle: Bir anlaşma yapmıştık, Markova çok heyecanlıydı ve bavullarını çoktan hazırlamıştı, VakıfBank da bu transferi destekliyordu; ama ne yazık ki şu anki takımı Muratpasa’nın da yüzde %50 sahibi olan Antalya Belediye Başkanı, görüşmede olumsuz cevap verdi ve her şey suya düştü.”

Bu haberlerin ardından uzun süren görüşmelerin nihayetinde, önümüzdeki iki yıl boyunca VakıfBank forması giyecek olan smaçör Marina Markova’nın İtalya Ligi’nde Igor Gorgonzola Novara forması terleteceği kesinleşti. Ayrıca Rus smaçör, yakın zamanda Novara’ya ile çalışmalara başlayacak. Böylece Novara, bu sezonki play off maçlarında, Challange Cup’ta ve Şampiyonlar Ligi biletini almak için vereceği mücadelede Marina Markova’yı kullanabilecek. 

Marina Markova, Igor Gorgonzola Novara Yolcusu1

Kaynak: LGDS

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir