Paris 2024
Gün
Saat
Dk.
Sn.
featured

Melis Durul ile Novara’nın Yolları Ayrıldı

Melis Durul ile İtalya Kadınlar Voleybol Ligi (diğer isimleri ile Serie A1 italiana di pallavolo femminile veya Lega Voley Feminille) ekiplerinden biri olan Igor Gorgonzola Novara ile Türk Milli pasör çaprazı Melis Durul’un yolları ayrıldı.

2023-2024 Sezonu için atılan imzanın hükmü, sezon bitmeden sözleşme feshiyle son buldu. Yüksek kalibre yabancı sporcuların oynadığı ve yerli voleybolcuların da ligin katma değerini epey arttırdığı bu ligde Sultanlar Ligi’nde olduğu gibi rekabet oldukça yüksek. Novara’nın dördüncü sırada yer aldığı 12. Hafta’nın sonunda; Conegliano birinci, Milano ikinci, Scandicci ise üçüncü sırada yer alıyor.

Melis Durul ile Novara’nın Yolları Ayrıldı

Bu sezon Igor Gorgonzola Novara ile anlaşmaya varan ve 19 Ağustos 2023’te takımın antrenmanlarına dahil olan Melis Durul’un, İtalyan ekip ile arasındaki sözleşme sezon bitmeden feshedildi. İtalyan ekip sosyal medyasından açıklama yaptı;

Igor Volley olarak sporcumuz Melis Durul ile sözleşmenin karşılıklı feshedildiğini duyuruyoruz. Kulüp olarak, Melis’e mavi formayla bulunduğu aylarda yaptığı çalışma ve çabadan dolayı teşekkür eder, kariyerinin devamını dileriz.

Melis Durul ile Novara'nın Yolları Ayrıldı 1

Melis Durul’un paylaşımı için tıklayınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir