Paris 2024
Gün
Saat
Dk.
Sn.
Tuğba Şenoğlu İvegin ''Burayı Gerçekten Çok Özlemişim.''

Tuğba Şenoğlu İvegin: ”Burayı Gerçekten Çok Özlemişim.”

Tuğba Şenoğlu’nun VNL Öncesi Görüşleri

Japonya Ligi’ni tamamlayan Tuğba Şenoğlu, geçtiğimiz hafta Filenin Sultanları kampına dahil olmuştu. FIVB Voleybol Milletler Ligi’ne hazırlık sürecinde olan A Milli Kadın Voleybol Takımı, smaçör Tuğba İvegin’in Türkiye Voleybol Federasyonu’nun resmi internet sitesindeki açıklamalarıyla kamptaki ilerlemeleri değerlendirdi.

İvegin, yeni antrenörleriyle çalışmalarına hızlı bir başlangıç yaptıklarını ifade etti. Yakın bir zamanda kampa katılacak olan takım arkadaşlarıyla uyumlu bir ekip olacaklarına inandığını belirtti. Bu yaz, katılacakları ilk turnuva olan Voleybol Milletler Ligi’ne (VNL) için geri sayıma geçtiklerini söyledi. İlk hafta maçlarını kendi evlerinde ve seyircilerinin önünde oynayacak olmanın büyük bir heyecan yarattığını vurguladı. Geçtiğimiz sezon yurtdışında forma giydiği için tekrar milli takımda olmanın kendisi için çok güzel bir duygu olduğunu ve milli formayı gerçekten özlediğini ifade etti.

Tuğba İvegin’in bu değerlendirmesi, milli takımın yeni antrenörleriyle uyumlu bir şekilde çalışarak VNL’ye hazırlandığını ve ev sahibi avantajını kullanmak için heyecan duyduklarını göstermektedir.

Tuğba Şenoğlu İvegin: “Yeni antrenörümüzle çalışmalarımıza sıkı bir şekilde başladık. Önümüzdeki günlerde kampa katılacak arkadaşlarımızla birlikte iyi bir uyum yakalayacağımızı düşünüyorum. Bu yaz katılacağımız ilk turnuva olan Milletler Ligi’ne (VNL) kısa bir süre kaldı. İlk hafta karşılaşmalarımızı kendi evimizde ve seyircimizin önünde oynayacağımız için de çok heyecanlıyız. Geçtiğimiz sezon yurtdışında forma giydiğim için yeniden burada olmak çok güzel, burayı gerçekten çok özlemişim.”

Tuğba Şenoğlu VNL 2023

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir