Paris 2024
Gün
Saat
Dk.
Sn.
Türk Voleybol Camiası Milli Takım Sezonuna Merhaba Gecesi'nde Bir Araya Geldi24

Türk Voleybol Camiası Milli Takım Sezonuna Merhaba Gecesi’nde Bir Araya Geldi

Türkiye Voleybol Federasyonu’nun İstanbul’da Divan Kuruçeşme’de düzenlenen Milli Takım Sezonuna Merhaba Gecesi’ne; TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu, TVF Asbaşkanı Selahattin Süleymanoğlu, Milli Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Bahar Mert, Basından Sorumlu YKÜ ve Basın Sözcüsü Mustafa Alpaslan, Organizasyon ve Pazarlama Kurulundan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Kazım Şahin Gürkan, Yönetim Kurulu Üyesi Bülend Atalar, TVF Denetleme Kurulu Üyesi Umut Bağlı, TVF Genel Sekreteri Av. Nihal İşçi, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç, A Milli Kadın Voleybol Takımı oyuncuları ve teknik ekibi, A Milli Erkek Voleybol Takımı sporcusu Burutay Subaşı, kulüp yöneticileri ve temsilcileri, sponsor yöneticileri ve basın mensupları katıldı.

Törende konuşan TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, “Dünyada hiçbir ülkeye nasip olmayan bir yılda alınan üç başarı bu ülkenin gururu oldu. Önümüzde uzun, yorucu, zorlu bir maraton var. Beklenti büyük. İnşallah elinden gelen her şeyin en iyisini yapacaklarından şüphemiz yoktur. Yediden 70’e kadın erkek herkesi birleştirdikleri için, herkesi bir bütün halinde ayrıştırmadan bütünleştirdikleri için, tek bir hedefe kilitledikleri için bir kez daha huzurlarınıza oyuncularıma teşekkür ediyorum” dedi.

Törende konuşma yapan Kaptan Eda Erdem Dündar, “Bu yaz bizim için çok değerli. Hepimiz bunun farkındayız. Antalya’da başlıyoruz. Geçen sene Antalya bizim için güzel geçmişti. Bizleri de çok özlediler. Biz de onları çok özledik. Bu sene de elimizden gelen en iyi mücadeleyi vereceğimizin sözünü sizlere verebiliriz. Türk kadınını, Türkiye’yi Avrupa ve dünya arenasında aynı şekilde temsil etmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Türk Voleybol Camiası Milli Takım Sezonuna Merhaba Gecesi'nde Bir Araya Geldi1

Türk Voleybol Camiası Milli Takım Sezonuna Merhaba Gecesi'nde Bir Araya Geldi2

Türk Voleybol Camiası Milli Takım Sezonuna Merhaba Gecesi'nde Bir Araya Geldi3

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir