Paris 2024
Gün
Saat
Dk.
Sn.
Fenerbahçe Opet Ana Cristina Macris ve Sezon Yorumu

Fenerbahçe Opet’ten Ana Cristina: Macris ve Sezon Yorumu

Ana Cristina: Sezon ve Macris Üzerine Yorumları

Fenerbahçe Opet smaçörü Ana Cristina, sezonu ve bu yıl aynı takımda yer aldığı Macris Carneiro hakkında görüşlerini iletti. Fenerbahçe Opet’in 7 Nisan 2004 doğumlu Brezilya’lı smaçörü Ana, sezona oldukça formda başladı. 2020-2021 sezonunda Brezilya Ekibi Sesc-Rj Flamengo ile yükselişi gerçekleştirdikten sonra Brezilya Ligi’nin En İyi Smaçör’ü seçilmişti. 2021 yılında Fenerbahçe Opet’e transferi ile kariyerini sürdüren Ana Cristina, ikinci sezonuna oldukça formda başladı.

Sezonu ve bu yıl takım arkadaşı olduğu Macris Carneiro ile ilgili görüşlerini ileten Ana şunları söyledi;

Ana Cristina: ”Takımla çalışma süreci, adaptasyon ve hatta iletişim sorunları sebebiyle ilk sezon bu yılki kadar sahaya çıkma fırsatı elde edemedim. Beklentim çok iyi durumda. VakıfBank karşısında Türkiye Kupası’nı kazanarak sezona çok iyi bir başlangıç yaptık.

Sultanlar Ligi’nde bazı maçlar istediğimiz şekilde sonuçlanmadı. Takım olarak daha geliştirmemiz gereken çok şey olduğuna inanıyorum. İniş çıkışların gözlemlenmesi normal ve elimizden geldiğince oyunumuzu geliştirmek için çalışmakta kararlıyız. Lig ve Şampiyonlar Ligi’nde play-off aşamasına mümkün olan en iyi seviyede gitmeyi umuyoruz.”

Ana Cristina: ”Macris İyi Bir Arkadaş”

”Bu sezon Macris’in burada olması önemli ve gerçekten harikaydı. Tartışmasız deneyimi ve kalitesiyle birlikte hem de gösterdiği dostluktan ötürü önemliydi. Bu sezon Macris’in burada olması önemli ve gerçekten harikaydı.

Tartışmasız deneyimi ve kalitesiyle birlikte hem de gösterdiği dostluktan ötürü önemliydi. Macris harika bir arkadaştır. Sultanlar Ligi’nde bulunan sahadaki yabancı sınırı sebebiyle şimdilik bu mümkün olmadı ama birlikte daha fazla oynamak şansımız olsaydı çok daha mutlu olurdum.”

Ana Cristina: Macris Carneiro İyi Bir Arkadaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir