Paris 2024
Gün
Saat
Dk.
Sn.
Galatasaray HDI Sigorta Asuman Baş Menajer

Galatasaray HDI Sigorta’nın Yeni Menajeri Duyuruldu

Asuman Baş, Galatasaray Kadın Voleybol Takım Menajerliği Görevine Getirildi

Galatasaray HDI Sigorta Yeni Menajeri Asuman Baş resmi olarak duyuruldu. Galatasaray Kadın Voleybol Takımı’nın menajerliğini üstlenecek olan Asuman Baş, 2017-2022 yılları arasında Eczacıbaşı altyapı takımları idari sorumlusu olarak görevini yürütüyordu.

Galatasaray HDI Sigorta Asuman Baş Duyurusu

Kadın voleybol camiasının önemli isimlerinden Asuman Baş, Galatasaray HDI Sigorta Kadın Voleybol Takımımızda menajerlik görevine getirildi.

1999 yılında Eczacıbaşı’nda voleybola başlayan, 2008-2016 yılları arasında Eczacıbaşı A takımında ve A milli takımlarda profesyonel olarak pasörlük görevi üstlenen Asuman Baş, 2016 yılında yaşadığı sakatlık nedeniyle profesyonel kariyerini sonlandırdı.

2016-2017 sezonunda altyapı milli takımlar menajerliği ve 2017-2022 yılları arasında Eczacıbaşı altyapı takımları idari sorumlusu olarak görev yapan Baş, Bahçeşehir Üniversitesi Ekonomi lisans, Bahçeşehir Üniversitesi Spor Yönetimi yüksek lisans mezunudur.

Kariyerinde Avrupa Üniversiteler şampiyonluğu, Türkiye Kadınlar Voleybol Ligi şampiyonluğu, Türkiye Süper Kupa şampiyonluğu, CEV Voleybol Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu, FIVB Dünya Kulüpler Şampiyonluğu ve FIVB U23 Dünya şampiyonluğu bulunan Asuman Baş’a kulübümüze hoş geldin diyor, görevinde başarılar diliyoruz.

Galatasaray HDI Sigorta Asuman Baş Menajer Yeni

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir