Paris 2024
Gün
Saat
Dk.
Sn.
Milanoya Transfer Olacagi Konusulan Paola Egonu Ceyrek Finalde Ruzgar Gibi Esti

Paola Egonu Milano Karşısında Rüzgar Gibi Esti

Milano’ya Transfer Olacağı Konuşulan Paola Egonu Çeyrek Final’de Rüzgar Gibi Esti

2023 Şampiyonlar Ligi Çeyrek Final’inde Paola Egonu’nun transferde adının geçtiği Milano’ya karşı sergilediği performans karşısında İtalya gazetesi La Gazetta Dello Sport, röportaj haberine;

Kendi Egonu’larının karşısında büyülendiler: Milano: “Onunla rakip olmak bile harika.”

Egonu Şampiyonlar Ligi’nde bu sezon İtalya temsilcisine rakip olduğu, bir sonraki sezon da takımı olacak Vero Volley’i Türk taraftarının tezahüratlarının ve onu İtalya’da yeniden görmek isteyenlerinin arasında oyunuyla etkiliyor.

Çeyrek Final ilk maçında VakıfBank evinde, Paola Egonu’nun gelecekteki takımı olacağı kesin gözüyle bakılan Milano ile karşılaştı. Net bir galibiyet alan VakıfBank, Egonu’nun İtalya’ya dönüşünü planlayan kulüp Vero Volley Milano’yu 3-0 set skoruyla geçti. İlk maçın en iyi oyuncusu seçilen Paola Egonu, 21 sayı ile maçı tamamladı. Milano’da onu bekleyenler ile ona gitme diyenler arasındaki derbi oldukça heyecanlıydı. Sosyal medyasında da bu transfer heyecan yaşanıyor. Instagram hesabına gelen yorumlardan bazıları; ”Neden Türkiye’de mutlu değilsin?”, ”Kal, yalvarırım.” ”Sizi tekrar ligimizde görmek için sabırsızlanıyorum”, ”Milano’ya hoş geldiniz”, ”Her seçiminde yanındayım”, “Brezilya vatandaşlığına kabul sizi bekliyor”

Giovanni Guidetti’nin Paola Egonu hakkında da dediği gibi ”en azından dünyanın en iyi üç oyuncusu arasında.

Miriam Sylla ile de özellikle sohbet edip özlem gideren İtalyan pasör çaprazı rövanş mücadelesi için 21 Mart Salı günü ülkesinde, Milano’ya konuk olacak. VakıfBank – Vero Volley Çeyrek Final 2. maçı TSİ 22:00’de başlayacak.

VakıfBank 3-0 Vero Volley Milano 15 Mart 2023 Paola Egonu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir